|
שם הטיול: | צופה כנרת צמח כפר נחום |
תאריך הטיול: | 12/06/2020 |
יום: |
שישי
|
שעת מפגש: |
05:30
|
סוג הטיול: | חשמלי הרים |
הדבוקה: |
רק חברי קבוצה/קבוצות אלו יוכלו להצטרף לטיול.
|
אזור | חרמון גולן ואצבע הגליל |
אורך המסלול: |
60 קילומטרים
|
מעגלי: |
לא
|
הערכת זמן: | 7 שעות |
מספר רוכבים מקסימלי: |
15 {משתתפים 15} ההרשמה סגורה
|
קושי פיזי: |
בינוני
|
קושי טכני: |
בינוני
|
מקום המפגש: | עינת 05:30 אלונים. 06:30 |
כיצד להגיע: |
שביל צופה כנרת - שביל המיועד לרכיבה על אופניים ולטיול ברגל בדרכי נוף מעל לכנרת, עם מגוון תצפיות ונקודות עניין כמו מעיינות, אתרים היסטוריים וארכיאולוגיים, שמורות טבע ונחלים. השביל פותח ביוזמה ובמימון של משרד התיירות באמצעות החברה הממשלתית לתיירות, קק"ל והרשות לפיתוח הגליל והודות לתמיכה ולסיוע מצד הרשויות המקומיות בתחומם עובר השביל, לרשות ניקוז כנרת ולרשות הטבע והגנים. אורך השביל כ-120 ק"מ והוא כולל קטעי סינגל וקטעים תלולים הדורשים מיומנות רכיבה וכושר גופני טוב. ההמלצה היא לרכב בו שלושה או ארבעה ימים במסלול בניגוד לכיוון השעון בקטעים האלה טבריה (יער שוויץ) – עין גב (46 ק"מ – רמת קושי קלה- בינונית. טיפוס מצטבר 472 מ'); קטע שני, עין גב – גן לאומי כפר נחום (50 ק"מ – רמת קושי בינונית – קשה. טיפוס מצטבר 1,172 מ') קטע שלישי, כפר נחום – יער שוויץ (22 ק"מ – רמת קושי קלה – בינונית. טיפוס מצטבר 618 מ'). באתר השביל מידע אודות השביל, המלצות על מקטעים שונים, רמות קושי, והמלצות לרוכבי אופניים ולהולכי רגל.
צופה כנרת חשמלי מתחיל בצמח ומסתיים בכפר נחום האורתודוכסי
המסלול שלנו הפעם יהיה מסלול זורם על תווי של צופה כנרת בלי החלקים המעצבנים כמו שלפני שנתיים .
יש טבילה בנחל סמך ובכנרת.
טיול חשמלי חזק וטוב 60 קמ על 1000 מטר
צופה כנרת צמח כפר נחום
מתחיל בצמח מטפס לרמת הגולן
צופה על הכנרת
יורד לכנרת מסתיים בכפר נחום
עלות הנסיעההמשותפת
עינת 170 - אלונים - 120
טבילה בכמה מקומות
הסעה מעינת ואלונים קובץ מסלול ישלח למשתתפים
תוכנית רכיבה צמח כפר נחום
מוצא |
יעד |
מרחק מצטבר |
טיפוס מצטבר |
מפגש רכב |
תדלוק מים |
צמח |
עין גב |
12 |
54 |
מפגש 1 |
כן |
עין גב |
נאות גולן |
22 |
608 |
מפגש 2 |
כן החלפת סוללה |
נאות גולן |
רמות |
45 |
1000 |
מפגש 3 |
כן |
רמות |
גשר אריק |
55 |
1018 |
מפגש 4 |
|
גשר אריק |
חוף אמנון |
57 |
1031 |
|
|
חוף אמנון |
כפר נחום |
60 |
1053 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
פרטים נוספים: |
להביא מים בגדים להחלפה וארוחת בוקר
ולסיום אבטיח קר מי מביא ???
05:30 עינת
06:30 אלונים
07:15 ארומה
08:00 יציאה לרכיבה 23 מעלות
09:00 עין גב 26 מעלות
10:35 נאות גולן 27 מעלות
11:15 נחל סמך 29 מעלות
12:30 רמות 32 מעלות
13:30 גשר אריק 34 מעלות
14:00 סיום רכיבה 34 מעלות
|
הטיול נפתח על ידי: |
אבי מור
בתאריך: 09/06/2020
|
קישור חיצוני לטיול: |
טיול
|
טיול מאתר זה: |
לא נבחר טיול מאתר זה
|
הקלק להורדת קובץ/מפה: |
|
משתתפים:
כדי להירשם לטיול יש תחילה להירשם לאתר
הטיול מלא - אי אפשר להירשם. פותח הטיול יכול לבצע הוספה של רוכב
דיבורים: |
Malach,
קרית חיים :
04/06/2020
אבי
תוסיף אותי בבקשה
תודה. מלאך
|
|
תחזית
תחזית כאן 11
הש. המטאורולוגי
תחזית וולאה
Israel Weather
טיולילה
חישוב ליל לבנה
הדרך
אתר קקל
מפות משהח
עמוד ענן
|