תיאור מסלול סובב עמק המעיינות !!
טיולינו מתחיל בגן גורו בתחנת הדלק בחניה .
משם אנחנו רוכבים לכיוון תל זוהרה משם על דרך נוף נחל חרוד מגיעים לגשר הקנטרה. ובירידה לאורך נחל חרוד מגיעים בסופו של דבר לתל בית שאן גן לאומי בית שאן מישם על שביל האופניים החדש אנחנו ממשיכים על נחל חרוד לכיוון קניון הבזלת.
נעלה על גשר הברזל . מקניון הבזלת אנחנו נרכב לישוב נווה איתן ומשם אנחנו נרכב לטבילה ראשונה במעין המסיל
עין המסיל צינור מים שמזרים לתוך סוג של בריכה . מים נהדרים . תכנסו מתחת למפל חוויה מדהימה .מים נהדרים.
משם נרכב לאורך נחל אבוקה ונרכב לבריכת אבוקה לטבילה שניה
מישם נרכב לתל סהרון משם נעבור את מעיינות עין על ברך ועין מרים. *לא ניכנס למים*
מישם נעבור את טירת צבי ונרכב לטבילה הבאה בעין נזם טבילה שלישית
מעין נזם נעקוף את שדה אליהו ונרכב לעין הנציב ננסה לטבול בעין יהודה טבילה רביעית
משם נרכב למפלים הלבנים לטבילהחמישית
ולאחר מכן נעבור את צומת שלוחות ונרכב לרשפים ומישם נגיע בסופו של שביל האופניים לעין מודע לטבילה שישית
מעין מודע נרכב לטבילה שביעית בנחל הקיבוצים מישם לשתי טבילות אחרונות אחד זה עין חומה או מה שנקרא עין מגדל ולעין שוקק .נחזור אחורנית לסחנה נעקוף את הסחנה על שביל האופניים שלוקח אותנו חזרה לגן גורו. לסיום טיול מלא טבילות
נא להביא:
בגדים להחלפה.
ארוחת בוקר
מים לשתיה
מרחק רכיבה 47 קמ עליות 250 מטר בלבד
7 טבילות